Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler Servis İletişim

EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

ŞOK VE TİTREŞİM VERİ KAYDEDİCİLERİ

LANSMONT CORPORATION

Lansmont’un Portable SAVER™ şok ve titreşim veri kaydedicileri (veri kaydediciler olarak da bilinir), on binlerce hedeflenen hızlanma zaman geçmişi olayını bağımsız olarak ölçmek ve kaydetmek için dahili üç eksenli ivmeölçerler kullanır. Toplanan şok, darbe ve titreşim verileri, taşıma ve kullanım ortamlarında bulunan dinamik ve atmosferik tehlikelerin değerlendirilmesine ve karakterize edilmesine olanak tanır. Tüm SAVER veri kaydedicileri, kaydedicilerin kullanıcı tanımlı programlamasına, veri analizi ve raporlamasına izin veren SaverXware işletim yazılımımızı kullanır.


SAVER ürünlerimiz birincil uygulamalarına göre iki kategoride düzenlenmiştir - İzleme ve Ölçme;


İzleme uygulamaları, yalnızca kullanıcı tanımlı eşik ölçütleri aşıldığında bu önemli olayları kaydede. Bu uygulamalar, kullanıcılar ürünleri ve kargolarıyla ilişkili “aşılmaması gereken” olay genlikleri belirlediklerinde değerlidir.

Ölçüm uygulamaları, binlerce şok ve titreşim olayını kaydederek hedeflenen nakliye ve kullanım ortamlarının eksiksiz, ayrıntılı karakterizasyonu ve analizini sağlar. Üç eksenli ivme verilerine ek olarak, SAVER şok ve titreşim veri kaydedicileri kaydedilen her olayla ilişkili tarih, saat, sıcaklık ve nemi de kaydeder. Bazı SAVER ürünleri aynı zamanda atmosferik basınç, eğim ve GPS konumlarını kaydetme ve raporlama özelliğine sahiptir. Lansmont’un SAVER şok ve titreşim veri kaydedicilerinin karşılaştırması için aşağıdaki SAVER Ürün Karşılaştırma Matrisini inceleyebilirsiniz…

Kataloglar

     ● Lansmont_Şok_ve_Titreşim_Veri_Kaydedicileri_Kataloğu