EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler
Servis Haberler İletişim KVKK 2. EL & DEMO

CFM Schiler, 1978'den beri edindiği deneyim, test ekipmanı teknolojisi ve endüstriyel uygulamalar için titreşim izolasyonlu sistemler alanında kendini bugün bulunduğu yenilikçi şirket haline getirmiştir. Standart çözümler ve elbette özel olarak tasarlanmış bireysel çözümler için dünya çapında temsil edilen profesyonel bir iş ortağınızdır.

Kendini sadece bir ürün üreticisi olarak değil, genel olarak bir sistem tedarikçisi gibi gören CFM Schiller, teknik ve ekonomik olarak optimize edilmiş çözümler sunar.

CFM Schiller 1997 yılından bu yana iddialı statik ve dinamik test teçhizatı sistemleri için test teçhizatı bileşenleri ve tüm mekanizmaları geliştiriyor ve üretiyor. Uygulama alanı enerji sektöründen otomotiv, demiryolu ve havacılık endüstrilerine, laboratuvarlar için yüksek hassasiyetli ekipmanlara kadar uzanıyor.

CFM SCHILLER GMBH

SİSMİK ZEMİN ÇÖZÜMLERİ

Çoğu dinamik test donanımının veya diğer salınımlı makinelerin temeli titreşimden izole sismik kütlelerdir. Hava yayları veya çelik yay izolatörleri, atalet kuvvetlerinin veya titreşimlerin, makineden binaya veya diğer hassas makinelere iletilmesini önlerler. CFM Schiller, tesis planlaması ve CFM Titreşim İzolasyon Sistemlerinin gerekli diğer bileşenlerinin tedariki de dahil olmak üzere sismik kütlelerin tüm gelişimini gerçekleştirir. Ayrıca sismik kütle projeleriniz için anahtar teslim çözümler sunar.

CFM Schiller, sismik kütlelerin spesifikasyonlara göre uygun şekilde inşa edilmesini sağlamak için dünya çapında inşaat aşaması öncesinde ve sırasında size eşlik eder. Bu hizmet, çoğu müteahhitlik işi için sıradan olmayan inşaat işlerinin doğru bir şekilde yürütülmesini garanti eder. Sismik kütleler genellikle CFM Schiller tarafından üretilen entegre ankraj elemanlarına sahip beton bir gövdeden oluşan temellerdir. Yüksek mukavemetli ankrajlar, sıkıştırma plakalarının, sıkıştırma raylarının veya taban plakalarının temelin üstüne dinamik olarak yorulmaya dayanıklı bir bağlantı sağlar.

TİTREŞİM İZOLASYON ELEMANLARI

Hava Yayları, 1978'de CFM Schiller'in kuruluşundan bu yana temel yeterlilikler arasında yer almaktadır. Düşük doğal frekanslara sahip bu tür yaylar, öncelikle dinamik test donanımlarının yüksek kaliteli aktif titreşim izolasyonu ve hassas tesisler, makineler ve ölçüm cihazları için pasif bir destek görevi görür.

Çelik Yay İzolatörleri, yaklaşık 3Hz’in üzerinde bir uyarma frekansına ship olan veya dürtü uyarımları yayan tesis ve makinelerin destekleri için uygulanır. Vizkoz damper, başarılı titreşim izolasyonunda önemli bir rol oynar. CFM’in çelik yay izolatörlerinin doğal frekanları, tipine bağlı olarak 1.5 Hz ile 6.1 Hz arasında değişir.