EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler
Servis Haberler İletişim KVKK 2. EL & DEMO

Star Teknik firması 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Kalite-Kontrol Ekipmanları ve Endüstriyel Test Sistemlerinin satış ve satış sonrası servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Müşterilerine sunduğu bu hizmetleri hayata geçirirken deneyimli ve bilgili mühendis kadrosundan yararlanan şirketimiz, bu sayede sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır.


İşinin önemli parçasının satış sonrası hizmet olduğuna inanan Star Teknik, kaliteyi ve yüksek teknik performansı bir arada sunan firmalar ile çalışarak ve tüm süreçlerde müşterilerine kesintisiz destek vererek memnuniyeti garanti altına almayı hedeflemektedir.


Star Teknik firması bütün bu hizmetleri sunarken çoğunluğu mühendislerden oluşmuş satış ve satış sonrası servis kadrosuna gerekli eğitimleri alanlarındaki ilgili firmalarda aldırmış olup, müşterilerden gelen cihaz ve servis taleplerine en doğru ve müşteri odaklı çözümler sunmayı kendisine misyon edinmiştir.


Star Teknik merkez ofis olarak İstanbul, Koşuyolu’nda faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul Merkez ofisine ek olarak Ankara da hizmet veren satış ve servis personellerimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, sunduğu güvenilir  hizmetleri sayesinde başta savunma , havacılık ,otomotiv ,beyaz eşya ,demir-çelik, kompozit, plastik, kauçuk , tekstil endüstrileri , üniversiteler ve araştırma merkezleri olmak üzere ‘’ Ürün Testlerinizde Doğru Çözüm ‘’ sloganımız ile  , siz değerli müşterilerimizin başarılarına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.Ticaret Ünvanı:   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kayıtlı Olduğu Vergi Dairesi / Vergi Numarası:   Üsküdar / 7810134749

Bağlı Olduğu Oda Kayıt / Üye No:   İstanbul Ticaret Odası / 276156

Mersis No:   0781-0134-7490-0015

Şirketin Adresi:   Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23 / 1-2, 34662, Üsküdar / İstanbul

Şirket Sermayesi:   2.550.000,00-TL

HAKKIMIZDA