EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler
Servis Haberler İletişim KVKK 2. EL & DEMO

MDS AERO SUPPORT CORPORATION

Gaz Türbin Endüstrisinde dünya lideri olan MDS, uluslararası tedarik zinciriyle rekabetçi ve yüksek teknoloji çözümler ürütmektedir. Motor, Türbin, Kompresör, Yanma odası ve motor sıcak parçaları için anahtar teslim test merkezleri üreten firma, özel amaçlı testler için de tasarım ve tedarik sağlamaktadır.

HAVACILIK

ENDÜSTRİYEL / DENİZCİLİK

PARÇA / ÖZEL TEST

MDS, anahtar teslimi deniz seviyesi havacılık gaz türbini motor test tesislerinin tasarımı ve temini konusunda uzmanlaşmıştır. 150.000 lbf'ye kadar motor iticileri ve yeni nesil yüksek bypass motorları için havacılık test üniteleri tasarlanabilmektedirler.

Endüstriyel ve deniz gazı türbin motoru testleri için kapsamlı yenilikçi "hızlı bağlantı" çözümlerini geliştiren MDS, aynı test hücresi içinde hem soğuk uçlu hem de sıcak uç sürücü yapılandırmalarını destekleyen yüksek verimli, çok yapılandırmalı test hücreleriyle yenilikçi bir adım atarak performansı üst düzeye taşımayı başarmıştır.

MDS, son teknoloji ürünü test çözümünün bir parçası olarak kullanılan bir dizi özel test ürünü, hizmeti ve ekipmanı sunmaktadır.

1-P Moment Teçhizatları, Çapraz Rüzgâr Üfleyiciler, Yer Düzlemi Simülasyonu, Çok Eksenli İtme Ölçüm Sistemleri, Türbülans Kontrol Yapıları gibi farklı çözümler sunabilmektedirler.